Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku ostrzega!

16-11-2010

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku przesyła ostrzeżenie  Światowej Organizacji Zdrowia przed doustnym przyjmowaniem preparatu, który dostępny jest w sprzedaży internetowej, jako naturalny środek mineralny,

wzmacniający system immunologiczny organizmu i jako środek skuteczny w leczeniu wielu chorób, w tym HIV, gruźlicy, malarii, zapalenia wątroby i nowotworów pod nazwą Mirabele Mineral Solution (Minerale Mineral Suplement, MMS).

Jest to produkt przeznaczony do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej (posiada właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze) i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Jest sprzedawany przez Internet (w chwili obecnej, dostępny również w Polsce) Preparatu MMS (podobnie MMS2) nie należy stosować doustnie, ponieważ może to być szkodliwe dla organizmu i nie ma naukowych dowodów wskazujących na ich korzystne oddziaływanie na organizm człowieka.

PSSE w Sanoku

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.