Sanok wyróżniony

Miasto Sanok zostało laureatem II edycji ogólnopolskiego konkursu Mistrz Turystyki, Gastronomi i Rozrywki. Jako jedyny samorząd w Polsce otrzymało „Wyróżnienie Roku 2010” w kategorii: „wypoczynek w mieście”.

Wręczenie wyróżnień odbyło się 2 października br. podczas gali w Sosnowcu. Nagrodę w imieniu Burmistrza Miasta Sanoka, odebrał Konrad Białas – Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Kultury Urzędu Miasta w Sanoku.

W konkursie oceniano miejscowości pod względem atrakcji, zakwaterowania, dostępności, gastronomii. Sanok po raz kolejny udowodnił, że ma świetnie przygotowaną bazę turystyczno-noclegową do goszczenia turystów. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przede wszystkim na podstawie opinii i ocen odwiedzających. Prowadzone były także badania, mające na celu ocenę stopnia jakości usług w zakresie szeroko pojętej turystyki i wypoczynku. Wyniki badań oraz suma wszystkich głosów spływających do redakcji zadecydowały o pozycji na liście laureatów. Organizatorem konkursu jest WYDAWNICTWO REGIONY, właściciel portalu turystycznego www.turystycznyszlak.pl, wydawca magazynów „Naszym Szlakiem” i „Turystyczny Szlak”.

UM Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."