Stal Sanok z Dolcanem Ząbki w Pucharze Polski!

STAL SANOK. W dniu wczorajszym w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par piłkarskiego Pucharu Polski. W 1/32 rozgrywek los skojarzył sanocką Stal z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.


W losowaniu pierwszej rundy Pucharu Polski wzięło udział 18 zespołów – zwycięzców rundy wstępnej oraz 14 zespołów z zaplecza piłkarskiej Ekstraklasy z sezonu 2009/2010.

Spotkania w tej fazie pucharu zaplanowano na 24 i 25 sierpnia. Przypomnijmy, że w rundzie wstępnej Stal DOM ELBO Sanok rozgromiła na wyjeździe Helenę Nowy Sącz 8-1. Łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się: Pańko 3, Nikody 3, Tabisz, Czenczek

Miejmy nadzieję, że i tym razem stalowcy dostarczą sanockim kibicom niezapomnianych wrażeń, chociaż patrząc trzeźwo na wyniki losowania przejść zespół Dolcanu będzie niezwykle trudno. Jednak zawodnicy Stali niejednokrotnie udowodnili, że stać ich na walkę z najlepszymi.

Pozostałe pary 1/32 Pucharu Polski:Wojciech Pajestka

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."