Wracamy na stoki!

10-12-2010

Odwilż już za nami. Po pierwszym weekendzie ze śniegiem i mrozem, wielu z nas załamało ręce gdy w tygodniu na termometrach temperatura sięgała 10 st. C. Na szczęście nie musimy chować nart w piwnicy, gdyż zima powraca!


Prognozy meteorologiczne są bardzo optymistyczne dla narciarzy. Od dziś, przez cały weekend ma padać mniej lub bardziej intensywnie śnieg. Temperatura od -2 do -8 w ciągu dnia pozwoli lepiej przygotować stoki do białego szaleństwa.

W sobotę ruszają pełną parą!
- Warstwa pokrywy śniegu na chwilę obecną miejscami osiąga 40 cm. Jednak dla bezpieczeństwa narciarzy wstrzymamy się do jutra z ponownym otwarciem wyciągu. Będziemy dośnieżać stoki cały dzień i całą noc. A od jutra zapraszamy do Weremienia – zachęca Urszula Matuszewska, pracownik wyciągu Lesko-Ski w Weremieniu.

- Obecnie pada bardzo intensywnie śnieg. Jeżeli taka aura się utrzyma to oczywiście jutro ruszamy pełna parą. Jesteśmy dobrej myśli – stwierdza Leonard Pulnar, kierownik wyciągu w Karlikowie.

Od jutra rusza także Arłamów: „Dzisiaj, kompleks narciarski w Arłamowie będzie jeszcze nieczynny, ale jego ponowne uruchomienie przewidujemy na jutro, czyli na sobotę, 11 grudnia” – czytamy na stronie internetowej wyciągu.

- Wszystko wygląda bardzo optymistycznie. Minusowe temperatury pozwolą nam dośnieżyć stoki. Jutro ruszamy! – przekonuje Daniel Brózda, prowadzący wyciąg Kiczera-Puławy.

Gogołów czynny od dzisiaj
Wyciąg narciarski „Pod Dziedzicem” w Gogołowie rusza już dzisiaj. Wyciąg będzie czynny od godz. 16:00. Aktualne warunki na stoku: 25 cm śniegu, temp. -2 st.C.

www.narty.bieszczady.pl
Właścicieli wyciągów narciarskich na Podkarpaciu zapraszamy do współpracy! Ruszamy bowiem z serwisem www.narty.bieszczady.pl. Istnieje możliwość bezpłatnej, samodzielnej aktualizacji warunków panujących na stoku za pomocą w/w serwisu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Tel. 13 46 44 338

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.