Zakończyła się II edycja konkursu Mistrz Turystyki

Miasto Sanok zostało laureatem II edycji ogólnopolskiego konkursu Mistrz Turystyki, Gastronomi i Rozrywki. Otrzymało Wyróżnienie Roku 2010 w kategorii: wypoczynek w mieście.

Jury konkursu oceniało miejscowości pod względem atrakcji, zakwaterowania, parkingów, gastronomii. Sanok po raz kolejny udowodnił, że ma świetnie przygotowaną bazę turystyczno-noclegową do goszczenia turystów, tym bardziej, że wysoką ocenę, która przełożyła się na wyróżnienie dla miasta, wystawili mu sami odwiedzający.

Badania w ramach konkursu, trwały od listopada ub. roku do końca kwietnia 2010 r. Prowadzone były różnymi metodami, cyklicznie. Miały na celu ocenę stopnia jakości usług w zakresie szeroko pojętej turystyki i wypoczynku. Najważniejszymi weryfikatorami tego sektora usług byli klienci, którzy korzystali z sanatoriów, hoteli, zajazdów, restauracji, biur podróży, sprzętu sportowego itp. Wyniki badań oraz suma wszystkich głosów spływających do redakcji zadecydowały o pozycji na liście laureatów.

Uroczysta Gala wręczania statuetek odbędzie się 01.10 2010 r. w Sosnowcu

Tak korzystne postrzeganie naszego miasta przez turystów jest ważnym i dobrym sygnałem dla rozwijającego się w regionie przemysłu turystycznego.

UM Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."