Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży Hłomcza 2010 rozstrzygnięte!

W dniu 18 września 2010 w godzinach od 9:00 do 13:00 na stawach zarybieniowych w miejscowości Hłomcza odbyły się Zawody Wędkarskie organizowane przez Zarząd Okręgu Bieszczadzkiego Ligi Ochrony Przyrody. Imprezę przeprowadzono w ramach projektu FIO pt. „Społeczna ochrona ekosystemów płynących oraz stojących; program edukacyjny dla uczniów powiatu sanockiego”. W zawodach wzięło udział 45 uczestników, dzieci w wieku od dziesięciu do czternastu lat ze szkół podstawowych i gimnazjalnych całego powiatu sanockiego.

Zwycięzcami zawodów wędkarskich zostali:

I miejsceHubert Pasztor SP Zagórz – 830g

II miejsceRafał Chmiel Gim nr.1 -750g
III miejscePatryk Daniło Gim. nr.4 – 630g

Ponadto przeprowadzono konkurs (pisemny i ustny) z wiedzy z zakresu znajomości przepisów regulaminu amatorskiego połowu ryb, jak i rozpoznawania gatunków ryb. W wyniku przeprowadzonego konkursu wyłoniono zwycięzców”

I miejsceDziwiński Hubert – SP 6
II miejsceMarcin Seczkowski – SP Nowosielce
III miejsceJakub Siedlecki – SP Trepcza

Opiekę sędziowską nad zawodami stanowili: Marek Marynowicz, Ryszard Rygliszyn, Tadeusz Bator, Zdzisław Klimowicz, Marek Stapiński, Jacek Jakubczyk i Józef Mermer. Zabezpieczenie medyczne stanowili: Mieczysław Radwański i Małgorzata Radwańska. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody pocieszenia- akcesoria wędkarskie, materiały dotyczące programu bezpieczne wędkowanie oraz zaświadczenia o zdaniu egzaminów.

LOP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."