„Bieszczady Cup” po raz trzeci!

GMINA ZAGÓRZ: W Tarnawie Dolnej i Czaszynie w dniach 3 – 5 czerwca będzie można oglądać koszykówkę w wydaniu siedmiu czołowych, dziewczęcych drużyn gimnazjalnych z Podkarpacia. W turnieju dedykowanym pamięci Jana Pawła II wezmą także udział koszykarki ze słowackiego Bardejova.

Oprócz Słowaczek w zmaganiach o tytułowy puchar wystąpią reprezentantki Gimnazjów w: Tarnawie Dolnej, Tryńczy, Wierzawicach, Święcanach, Skołyszynie oraz MLKS1 i MLKS 2 w Rzeszowie.

W ramach turnieju, którego organizatorem jest UKS „Gimball” działający przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej przewidziano 18 spotkań, które zostaną  rozegrane na halach sportowych w Czaszynie i Tarnawie Dolnej.

Mecze inauguracyjne na wspomnianych obiektach rozpoczną się jednocześnie w piątek 3 czerwca o godz. 9.00. Zakończenie turnieju  nastąpi w niedzielę 5 czerwca około godz. 14.00.

Środki finansowe na zorganizowanie imprezy pochodzą z budżetu Gminy Zagórz oraz z dotacji uzyskanej w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie sportu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Stosowny wniosek nagrodzony 5 – tysięczną dotacją (5000 zł) opracowali: Maciej Bar – trener UKS „Gimball” oraz Jerzy Zuba – pracownik UMiG w Zagórzu.

Partnerzy projektu: PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział w Solinie, Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku.

TERMINARZ

 

GRUPA A

  03.06.2011 (piątek)

 

1. MLKS RZESZÓW – BKM BARDEJOV  godz. 10:00

     ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz. 11:00
2. GIMNAZJUM ŚWIĘCANY – GIMNAZJUM WIERZAWICE  godz. 11:30                                             

Oficjalne otwarcie Festiwalu   (Hala SP Czaszyn)  godz. 17:30 

   ROZGRZEWKA (Hala Gim. Tarnawa)  godz. 18:30
3. MLKS RZESZÓW – GIMNAZJUM ŚWIĘCANY godz. 19:00

ROZGRZEWKA (Hala Gim. Tarnawa)  godz. 20:00
4. BKM BARDEJOV – GIMNAZJUM  WIERZAWICE  godz. 20:30

 

04.06.2011r. (sobota)
    
    
    ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz.  8:30
5. GIMNAZJUM  WIERZAWICE – MLKS RZESZÓW  godz.  9:00

    ROZGRZEWKA (Hala Gim. Tarnawa)  godz. 10:00
6. BKM BARDEJOV – GIMNAZJUM ŚWIĘCANY  godz. 10:30

GRUPA B

03.06.2011 (piątek)

1. GIMNAZJUM TARNAWA – GIMNAZJUM SKOŁYSZYN  godz. 10:00

ROZGRZEWKA    (Hala Gim. Tarnawa) godz. 11:00
2. GIMNAZJUM TRYŃCZA – MOS RZESZÓW godz. 11:30

ROZGRZEWKA    (Hala SP Czaszyn)   godz. 18:30
3. GIMNAZJUM TARNAWA – GIMNAZJUM TRYŃCZA  godz. 19:00

ROZGRZEWKA    (Hala SP Czaszyn)  godz. 20:00
4.  GIMNAZJUM SKOŁYSZYN – MOS RZESZÓW  godz. 20:30

04.06.2011r. (sobota)

ROZGRZEWKA    (Hala Gim. Tarnawa)  godz.  8:30
5. GIMNAZJUM  TARNAWA – MOS RZESZÓW godz.  9:00

ROZGRZEWKA    (Hala SP Czaszyn) godz. 10:00
6. GIMNAZJUM SKOŁYSZYN – GIMNAZJUM TRYŃCZA  godz. 10:30

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz. 14:00
1. PÓŁFINAŁ     A1 – B2 godz. 14:30

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn) godz. 15:30
2. PÓŁFINAŁ     B1 – A2 godz. 16:00

05.06.2011r. (niedziela)

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz.  8:30
1. MECZ O VII m-ce  godz.  9:00

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn) godz. 10:00
2. MECZ O V m-ce godz. 10.30

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz. 11:30
3. MECZ O III m-ce  godz. 12:00

ROZGRZEWKA (Hala SP Czaszyn)  godz. 13:30
4. MECZ O I m-ce  FINAŁ  godz. 14:00

Zakończenie turnieju,  wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród wyróżnionym zawodniczkom, godz. 15:00-16:00

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."