REKLAMA
REKLAMA

Łowili taaakie ryby! – VIDEO

ZAGÓRZ: Okazałe ryby, atrakcyjne nagrody, kontakt z naturą i edukacja ekologiczna na łonie przyrody to najważniejsze efekty XI Wędkarskich Mistrzostw dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz, które odbyły się w ostatnią niedziele maja na stawach w podsanockej Hłomczy.W wędkarskiej rywalizacji, którą pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz Ernesta Nowaka zorganizowało zagórskie Koło PZW wzięło udział ponad 30 uczestniczek i uczestników. Oprócz frekwencji dopisała pogoda i brania, czego dowodem okazała się końcowa klasyfikacja zawodów.

Swój wkład w finalny sukces imprezy mają liczni darczyńcy i sponsorzy. W tym zacnym gronie znaleźli się: Urząd Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu, Zarząd Osiedla Stary Zagórz, Zarząd Osiedla Nowy Zagórz, Zakład Usług Technicznych w Zagórzu, Posterunek Policji w Zagórzu, Nadleśnictwo Komańcza, Apteka Omega w Zagórzu, Spółka cywilna „Troja” w Zagórzu, Sklep wędkarski Lipień w Zagórzu, Sklep wędkarsko-zoologiczny ” Panda” ul. Sadowa 16B w Sanoku, Sklep „Elmi 2” w Zagórzu, Sklep wędkarski „Pstrąg” w Sanoku, Sklep wędkarski „Top Fly” w Sanoku, Sieć Marketów ” RAY” Mariusz Fedak, Firma ” D-ELMA” – centrum motocykli w Zagórzu, Sklep spożywczy Pani Laszczak w Zagórzu, Sklep spożywczy ” Groszek” w Zagórzu, Pan Andrzej Hydzik oraz Pan Henryk Konopka.

Prezesa zagórskiego Koła PZW w Zagórzu Janusza Skórę ogromnie cieszy fakt, iż bezpośrednio po zawodach kilku początkujących adeptów wędkarstwa wyraziło chęć wstąpienia do PZW.

Zestawienie wyników zawodów jednoturowych
ZAWODY: XI Wędkarskie Mistrzostwa dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz
kategoria – Szkoła Podstawowa

Zestawienie wyników zawodów jednoturowych
ZAWODY: XI Wędkarskie Mistrzostwa dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz
kategoria – Gimnazjum


02-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)