REKLAMA
REKLAMA

Łowili taaakie ryby! – VIDEO

ZAGÓRZ: Okazałe ryby, atrakcyjne nagrody, kontakt z naturą i edukacja ekologiczna na łonie przyrody to najważniejsze efekty XI Wędkarskich Mistrzostw dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz, które odbyły się w ostatnią niedziele maja na stawach w podsanockej Hłomczy.W wędkarskiej rywalizacji, którą pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz Ernesta Nowaka zorganizowało zagórskie Koło PZW wzięło udział ponad 30 uczestniczek i uczestników. Oprócz frekwencji dopisała pogoda i brania, czego dowodem okazała się końcowa klasyfikacja zawodów.

Swój wkład w finalny sukces imprezy mają liczni darczyńcy i sponsorzy. W tym zacnym gronie znaleźli się: Urząd Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu, Zarząd Osiedla Stary Zagórz, Zarząd Osiedla Nowy Zagórz, Zakład Usług Technicznych w Zagórzu, Posterunek Policji w Zagórzu, Nadleśnictwo Komańcza, Apteka Omega w Zagórzu, Spółka cywilna „Troja” w Zagórzu, Sklep wędkarski Lipień w Zagórzu, Sklep wędkarsko-zoologiczny ” Panda” ul. Sadowa 16B w Sanoku, Sklep „Elmi 2” w Zagórzu, Sklep wędkarski „Pstrąg” w Sanoku, Sklep wędkarski „Top Fly” w Sanoku, Sieć Marketów ” RAY” Mariusz Fedak, Firma ” D-ELMA” – centrum motocykli w Zagórzu, Sklep spożywczy Pani Laszczak w Zagórzu, Sklep spożywczy ” Groszek” w Zagórzu, Pan Andrzej Hydzik oraz Pan Henryk Konopka.

Prezesa zagórskiego Koła PZW w Zagórzu Janusza Skórę ogromnie cieszy fakt, iż bezpośrednio po zawodach kilku początkujących adeptów wędkarstwa wyraziło chęć wstąpienia do PZW.

Zestawienie wyników zawodów jednoturowych
ZAWODY: XI Wędkarskie Mistrzostwa dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz
kategoria – Szkoła Podstawowa

Zestawienie wyników zawodów jednoturowych
ZAWODY: XI Wędkarskie Mistrzostwa dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Zagórz
kategoria – Gimnazjum


02-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)