10 zestawów komputerowych dla dzieci z powiatu sanockiego

RZESZÓW/SANOK. 10 zestawów komputerowych przekazała dziś wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz na rzecz dzieci z powiatu sanockiego, które są w trudnej sytuacji materialnej i nie mają możliwości korzystania z komputerów.


W zawiązku z wymianą części sprzętu komputerowego w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, dotychczas używane zestawy zostały przekazane, zgodnie z obowiązującymi procedurami, na wniosek starosty sanockiego Sebastiana Niżnika.

- Wymieniamy sprzęt komputerowy w naszym urzędzie na nowy i bardzo się cieszę, że ten możemy przekazać na rzecz osób, które go potrzebują. To dobrej jakości komputery na pewno jeszcze trochę posłużą – mówi wojewoda podkarpacka Małgorzata Chomycz.

- Mamy duże potrzeby jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, dlatego bardzo się cieszę, że to właśnie do nas trafiają te zestawy. Część z nich będzie znajdować się w Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie korzystać z nich będą mogły dzieci, które nie mają komputerów lub internetu w domu – mówi starosta sanocki Sebastian Niżnik.

Przekazane dzisiaj zestawy wyposażone są w firmowe komputery, 17 i 19 calowe monitory LCD, oraz UPS-y.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."