10 zestawów komputerowych dla dzieci z powiatu sanockiego

26-08-2011

RZESZÓW/SANOK. 10 zestawów komputerowych przekazała dziś wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz na rzecz dzieci z powiatu sanockiego, które są w trudnej sytuacji materialnej i nie mają możliwości korzystania z komputerów.


W zawiązku z wymianą części sprzętu komputerowego w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, dotychczas używane zestawy zostały przekazane, zgodnie z obowiązującymi procedurami, na wniosek starosty sanockiego Sebastiana Niżnika.

- Wymieniamy sprzęt komputerowy w naszym urzędzie na nowy i bardzo się cieszę, że ten możemy przekazać na rzecz osób, które go potrzebują. To dobrej jakości komputery na pewno jeszcze trochę posłużą – mówi wojewoda podkarpacka Małgorzata Chomycz.

- Mamy duże potrzeby jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, dlatego bardzo się cieszę, że to właśnie do nas trafiają te zestawy. Część z nich będzie znajdować się w Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie korzystać z nich będą mogły dzieci, które nie mają komputerów lub internetu w domu – mówi starosta sanocki Sebastian Niżnik.

Przekazane dzisiaj zestawy wyposażone są w firmowe komputery, 17 i 19 calowe monitory LCD, oraz UPS-y.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.