14-miesięczne dziecko potrącone przez samochód dostawczy na deptaku!

14-06-2011

LESKO. Do szpitala w Rzeszowie zostało przetransportowane 14-miesięczne dziecko, potrącone wczoraj przez samochód dostawczy. Chłopczyk pod opieką matki bawił się na deptaku, na którym doszło do wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuz przed godziną 14 na Placu Konstytucji 3 Maja w Lesku. 14-miesięczny chłopczyk pod opieką matki bawił się na jednej z alejek zadrzewionego skweru – ulubionego miejsca wypoczynku mieszkańców miasta.

Chłopca potrącił jadący dostawczym renault masterem 42-letni mieszkaniec Dylągówki. Skrzyżowanie ulic Śliżyńskiego i Placu Konstytucji 3 Maja, na którym doszło do wypadku to wyłożony kostką brukową deptak, na którym dozwolony jest ruch pieszych oraz dla pojazdów zaopatrzenia, a takim właśnie kierował mężczyzna.

Prawdopodobnie nie zauważył on chłopczyka, który biegł jedną z alejek. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala powiatowego w Lesku, skąd śmigłowcem zostało zabrane do szpitala w Rzeszowie. Tam chłopczyk pozostał na obserwacji. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.