20-letni kierowca poruszający się z nadmierną prędkością spowodował wypadek w Brzozowie

26-08-2011

BRZOZÓW. To prędkość była przyczyną wczorajszego zdarzenia na ul. Legionistów w Brzozowie. Około godziny trwały utrudnienia w ruchu drogowym. 20-latek kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym fiatem.

Wczoraj przed godz. 10. policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło w Brzozowie na ul. Legionistów. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem 20-latek, na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym fiatem. Młody człowiek tłumaczył swoje zachowanie tym, że nie chcąc uderzyć w pieszego na przejściu zjechał na przeciwny pas ruchu. Na skutek tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje grzywnę do 500 zł., można również stracić prawo jazdy.

KPP BRZOZÓW

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.