22 października w klubie PANI K: EAST WEST ROCKERS – Zaproszenie rozdane!

18-10-2011

SANOK: Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę do Klubu PANI K na koncert EastWest Rockers. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na koncert!

Klub Pani K
22.10.2011
godz: 21.00
wstęp: 15 zł – przedsprzedaż
25 zł w dniu koncertu

EastWest Rockers to ekipa, która w przeciągu ostatnich 3 lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce.

Od legendarnych imprez w Opolu na początku 2004, po występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach [Heineken Open’er 2007, Coke Live 2007, Bielawa Reggae Dub Festiwal 2007/2008, Ostróda Reggae 2007/2008, Hip-Hop Kemp 2007/2008, Ethnic Session 2008] EastWestRockers wciaż zbiera najwyższe noty za żywiołowe koncerty łączące jamajski styl i polski klimat. Pomiędzy koncertami, EastWest Rockers okupuje Opole, Wrocław i Kraków.

Pod koniec roku 2006 nakładem Karrot Kommando ukazał sie debiutancki album EastWest Rockers ‚Ciężkie Czasy’ prezentujący Cheebe, Grizzliego i Ras Lute na podkładach czołowych producentów z Polski i zagranicy. Lista ludzi zaangażowanych w produkcje tej plyty to wlasciwie ‚who-is-who’ europejskiego reggae i dancehall – Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, JuniorBwoy, Big Family, House of Riddim, DJ Feel – X, Miód, Jr.Stress. Plyta odniosła sukces zarówno wśród fanów reggae, jak i ludzi nie związanych dotychczas z ta muzyka i kultura.

Każdy z EWR aktywnie udziela się w innych projektach – Grizzlee stale koncertuje z Jamalem, ma tez duży wklad w druga płytę tego skladu. Ras Luta pracuje równolegle nad swoja solowa plyta (razem z Germaica, producentami m.in. płyty ‚Polski Ogień’) i licznymi featuringami, ostatnio m.in. na płycie Mariki. MC Cheeba i Jah Laptop (VJ), oprócz swojej ekipy, należa do Respecta Crew – największych promotorów muzyki ragga jungle w Polsce. Kuba1200 reprezentuje interesy EastWest, dba o brzmienie i selekcje płyt, pracuje tez jako dźwiękowiec dla wielu koncertujących składów.

Obecnie jednak, całą energię EastWest pochłaniają prace nad drugą płytą, której wydanie planują na koniec roku 2008 nakładem wytwórni Prosto. Nagrania i mix mają miejsce w warszawskim studiu Contrabanda pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers – Piotra Zabrodzkiego. Od świeżego dancehall i klasycznego reggae po hip hop i r’n’b w ulicznym, jamajsko polskim stylu… straight slavic flavour inna reggae music!

(źródło http://www.myspace.com/eastwestrockers )


Zaproszenie rozdane!

1 podwójne zaproszenie na koncert EAST WEST ROCKERS, który odbędzie się w klubie PANI K. 22 października (sobota) otrzymuje Pan Konrad Kindlarski. Serdecznie gratulujemy i życzymy świetnej zabawy!
Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@p24.pl z dopiskiem w tytule KONKURS „EAST WEST ROCKERS” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.*
10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 20 pazdziernika (czwartek) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.

Wysłanie e-maila jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl
Nie odebranie telefonu powoduje że wygrywa kolejna osoba.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.