23-latek na „podwójnym gazie” wjechał w barierę ochronną

POWIAT BRZOZOWSKI. Kierowca peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i wjechał w barierę ochronną, miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zabezpieczyli auto, a 23 -latkowi zatrzymali prawo jazdy. Pasażer peugeota także był nietrzeźwy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w nocy z 7 na 8 marca około godz. 1.30. Kierowca peugeota chcąc uniknąć kontroli drogowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał  w barierę ochronną, doprowadzając do wywrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia pasażer pojazdu doznał urazu dłoni. Zarówno kierowca jak i pasażer byli nietrzeźwi. Alkomat wskazał po ponad 2 promile u każdego z mężczyzn.

Podczas policyjnych sprawdzeń okazało się, że 23-letni kierowca już raz stracił prawo jazdy za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Cieszył się nim ponad rok, ale jak widać ponownie wsiadł za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna kolejny raz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Na jak długo pożegna się z uprawnieniami do kierowania zadecyduje sąd. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

KPP Brzozów

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."