Akcja ratunkowa nad Sanem (ZDJĘCIA, VIDEO)

SANOK. Dzisiaj w godzinach porannych sanoczan mógł obudzić dźwięki syren straży pożarnej, policji oraz ambulansu. Jednostki zmierzały w kierunku ulicy Królowej Bony po otrzymaniu zgłoszenia,  że w Sanie znajduje się kobieta. Niezwłocznie rozpoczęto akcję ratunkową.Policja wyjaśnia motywy działania 47 -letniej mieszkanki Sanoka, którą dziś rano policjanci i strażacy wyciągnęli z rzeki San. Około godz. 8, dyżurny Policji dostał anonimowe zgłoszenie, że w Sanoku na ulicy Królowej Bony w rzece San znajduje się kobieta i potrzebuje pomocy. Natychmiast skierowano tam patrol policyjny. Wezwano również staż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, która znajdowała się na środku rzeki. Kobieta nie reagowała na próby nawiązania z nią kontaktu. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. W pewnym momencie kobieta z powodu silnego nurtu rzeki straciła równowagę i zaczęła tonąć. Policjant prewencji ruszył na pomoc kobiecie i wyciągnął ją z wody. Następnie asekurował ją do czasu dojścia strażaków.

47- latkę przetransportowano na brzeg i przekazano załodze karetki pogotowia. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."