Awanturował się i palił meble w ognisku

WOŁKOWYJA/POWIAT LESKI. Zatrzymaniem do wytrzeźwienia zakończyła się awantura domowa, jaką w piątkowy wieczór wszczął 51-letni mieszkaniec Wołkowyi. Mężczyzna nie tylko ubliżał i groził domownikom, ale też niszczył meble paląc je w ognisku. Awanturnik miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu.

O pomoc Policji poprosił syn awanturującego się mężczyzny. 27-latek i jego młodsza o rok dziewczyna uciekli z domu przed ojcem, który wrócił pijany po pracy i zaczął grozić młodym ludziom. Gdy policjanci dotarli na miejsce interwencji, za domem płonęło ognisko, a w nim krzesła, koce i inne przedmioty codziennego użytku. Pijany mężczyzna rozbił również łóżko i stół, je także chciał spalić.

Pytany, o powody takiego zachowania oświadczył, że pali meble robiąc w domu wiosenne porządki. Jak się okazało, do tego porządkowania” przystąpił mając 1,84 promila alkoholu w organizmie.

Ponieważ pozostali domownicy obawiali się agresji awanturnika, mężczyzna piątkową noc  spędził w policyjnym areszcie.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."