BESKO: 3 miesiące tymczasowego aresztu dla 24-latka za dokonanie rozboju

BESKO/POWIAT SANOCKI. Najbliższe trzy miesiące w odosobnieniu spędzi 24-letni mieszaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na mieszkańcach województwa mazowieckiego. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 23. w miejscowości Besko. Mężczyzna używając siły fizycznej  oraz gróźb wobec gości hotelowym  zmusił ich do wydania pieniędzy. O tym zdarzeniu przeczytasz więcej tutaj.

W wyniku podjętych czynności po upływie niecałej godziny policjanci zatrzymali sprawcę rozboju. Napastnikiem okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zatrzymania był pijany. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

W piątek Sąd Rejonowy w Sanoku po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwo rozboju grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

KPP SANOK

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."