Bezpieczne wędkowanie 2011 r.

13-09-2011

SANOK. W sobotę 10 września 2011 r. na stawach Koła Nr 3 w Sanoku odbyły się zawody spławikowe „Bezpieczne wędkowanie” dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu sanockiego, organizowane przez Ligę Ochrony Przyrody w Sanoku oraz Starostwo Powiatowe.


W zawodach brało udział 15-stu adeptów kursu wędkowania, którzy przez okres wakacji uczyli się łowić ryby pod okiem strażników Społecznej Straży Rybackiej w Sanoku.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło ważenie  złowionych ryb. Najlepszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Cielemęcki, który złowił 1,24 kg ryb. Drugie miejsce zajął Kamil Kuczman z wynikiem 1.06 kg ryb. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Olszowy z wynikiem 1,05 kg ryb. Największą rybę zawodów złowił Sławomir Pocztański, był to leszcz mierzący 20,5 cm.

Wszystkie ryby zostały z powrotem wypuszczone do stawu, zwycięzcy otrzymali nagrody, a uczestnicy drobne upominki.

Zarząd Okręgu Bieszczadzkiego Ligi Ochrony Przyrody w Sanoku i Społeczna Straż Rybacka składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów dla:

-Starostwa Powiatowego w Sanoku
– Koła PZW  nr 3  w Sanoku
– Sklepu Wielobranżowego PANDA Pani Izabelli Semrau
– Panu Antoniemu  Karnasowi

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zawodów za wspólną zabawę.

ZOB  LOP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.