Bezpieczne wędkowanie 2011 r.

SANOK. W sobotę 10 września 2011 r. na stawach Koła Nr 3 w Sanoku odbyły się zawody spławikowe „Bezpieczne wędkowanie” dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu sanockiego, organizowane przez Ligę Ochrony Przyrody w Sanoku oraz Starostwo Powiatowe.


W zawodach brało udział 15-stu adeptów kursu wędkowania, którzy przez okres wakacji uczyli się łowić ryby pod okiem strażników Społecznej Straży Rybackiej w Sanoku.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło ważenie  złowionych ryb. Najlepszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Cielemęcki, który złowił 1,24 kg ryb. Drugie miejsce zajął Kamil Kuczman z wynikiem 1.06 kg ryb. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Olszowy z wynikiem 1,05 kg ryb. Największą rybę zawodów złowił Sławomir Pocztański, był to leszcz mierzący 20,5 cm.

Wszystkie ryby zostały z powrotem wypuszczone do stawu, zwycięzcy otrzymali nagrody, a uczestnicy drobne upominki.

Zarząd Okręgu Bieszczadzkiego Ligi Ochrony Przyrody w Sanoku i Społeczna Straż Rybacka składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów dla:

-Starostwa Powiatowego w Sanoku
– Koła PZW  nr 3  w Sanoku
– Sklepu Wielobranżowego PANDA Pani Izabelli Semrau
– Panu Antoniemu  Karnasowi

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zawodów za wspólną zabawę.

ZOB  LOP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."