Autobus z dziećmi wjechał do rowu

27-07-2011

ŁOBOZEW DOLNY/BIESZCZADY. Wczoraj około godziny 14 w Łobozewie Dolnym, doszło do zdarzenia z udziałem autobusu przewożącego dzieci, które w Bieszczadach przebywają na letnim wypoczynku.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wczoraj około godz. 14. dyżurny Policji w Ustrzykach Dolnych został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Łobozew Dolny. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący autobusem nie zachował należytej ostrożności i nie zapanował nad pojazdem w wyniku czego zsunął się na miękkim poboczu przechylając autobus, który oparł się o ogrodzenie. Zdarzenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania dróg Jawor- Solina. Autobusem podróżowały dzieci i młodzież wraz z opiekunami z Tczewskiego Klubu „Karate-Du” z województwa pomorskiego, które wracały z wycieczki z Polańczyka.

fot. KPP Ustrzyki Dolne

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Dwie dziewczynki uskarżające się na ból głowy przewieziono do szpitala w Ustrzykach Dolnych na badania.

Zdjęcia nadesłane przez Internautę Łukasza. Dziękujemy!


KPP Ustrzyki Dolne

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.