Cztery osoby ranne w wypadku w Ustrzykach Dolnych

USTRZYKI DOLNE. Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych na ul. Jasień. Kierujący vw passatem czołowo zderzył się z vw golfem. Sprawca wypadku miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 16.40 w Ustrzykach Dolnych na ul. Jasień. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący vw passatem jadąc w kierunku Hoszowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, nie zachował także szczególnej ostrożności podczas pokonywania zakrętu i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym w stronę Ustrzyk Dolnych vw golfem. Passatem podróżowało trzech mężczyzn, w golfie był tylko kierowca.

20-latek kierujący passatem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Jednak to nie jedyne jego przewinienie. Młody mężczyzna był pijany. Alkomat wskazał w jego organiźmie 2,14 promila alkoholu. Kierujący golfem był trzeźwy. Wszyscy uczestniczący w wypadku mężczyźni z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."