Dzień Dziecka… Marzycielska Poczta w Bazarze Sztuki!

31-05-2011

SANOK. 1 czerwca w Bazarze Sztuki odbędzie się akcja „Dzieci Dzieciom”. Najmłodsi mieszkańcy Sanoka będą wspierać idee „Marzycielskiej Poczty”,  tworząc i wysyłając swoje dzieła oraz słowa wsparcia chorym dzieciom.

Marzycielska Poczta” narodziła się pod koniec 2009 roku. Na stronach Marzycielskiej Poczty zamieszczone są profile chorych dzieci, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.

Chcemy w tym ważnych dla dzieci dniu sprawić by każde dziecko zarejestrowane na Marzycielskiej Poczcie dostało kolorową kartkę.

1 czerwca na terenie Galerii BAZAR SZTUKI planujemy całodniową akcję pisania listów do chorych dzieci.

-Do godziny 14:00 zapraszamy zorganizowane grupy bądź klasy – prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się Galerią pod adresem bazarsztuki1@gmail.com
-Od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Sanoka z dziećmi.

Wiek bez ograniczeń.

Uwaga! W związku z planowaną akcją zbieramy koperty, farby, kredki, rozmaite artykuły plastyczne pamiętajcie, ze wszystko to na wagę szczęścia chorych dzieci.Chętnych którzy chcą nas wesprzeć zapraszamy do BAZARU SZTUKI.

Organizatorem przedsięwzięcia są Bazar Sztuki i BWA Galeria Sanocka

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.