SOBOTA: W hołdzie obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej, którzy przed rokiem zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem ( transmisja na żywo )

SANOK. W styczniu 2011 roku rozpoczął działalność Społeczny Komitet Upamiętnienia Ofiar Katastrofy pod Smoleńskiem, który postanowił ufundować tablicę pamiątkową w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

W porozumieniu z sanockim oddziałem Związku Sybiraków podczas mszy świętej w dniu 9 kwietnia (sobota) o godzinie 18.00 zostanie złożony hołd obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej, którzy przed rokiem zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem. Poświęcona wówczas zostanie tablica upamiętniająca zeszłoroczne wydarzenie.

Pragniemy zaprosić całą społeczność powiatu sanockiego na mszę świętą, podczas której w modlitwie i wewnętrznym skupieniu wspomnieć tych, którzy w tragicznych okolicznościach odeszli z tego świata.

To jest nasz sposób na uczczenie ich pamięci.

Społeczny Komitet Upamiętnienia Ofiar Katastrofy pod Smoleńskiem w Sanoku

Transmisja na żywo na stronie:

http://esanok.pl/kamery_sanok/index.html


W dniu 10 kwietnia 2011 r. mija pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej.
W celu uczczenia pamięci Ś.P. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i ofiar tragedii lotniczej w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2011 r. o godz. 8.41 zostaną włączone syreny alarmowe.
Syreny będą emitować sygnał ciągły trwający trzy minuty.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."