ESANOK.PL bliżej złota w SLU!

SANOK. Rozgrywki Sanockiej Ligi Unihokeja wkroczyły w decydującą fazę. W pierwszym spotkaniu finałowym drużyna Esanok.pl ograła zespół Faher Automatyka w stosunku 10:5 i do triumfu w rozgrywkach potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa.

Kolejne spotkania rozegrane zostaną 4 kwietnia w Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku (ZST).
17:10 Extreme Team – El-Bud – mecz o 7 miejsce
17:50 AZS PWSZ Sanok – Wulkanex – mecz o 5 miejsce
18.30 Interq – Iwoniczanka – mecz o 3 miejsce
19:10 Esanok.pl – Faher Automatyka – mecz o 1 miejsce

Mecz o 1 miejsce

FAHER AUTOMATYKA – ESANOK.PL 5 – 10 (1:5, 4:5)
0 – 1 Karnas Piotr
0 – 2 Popek Damian – Mermer Tomasz
0 – 3 Węgrzyn Marek
1 – 3 Ambicki Maciej – Ambicki Michał
1 – 4 Popek Damian
1 – 5 Mermer Tomasz
1 – 6 Popek Damian – Węgrzyn Marek
1 – 7 Popek Damian – Barć Jakub
2 – 7 Vogel Bartosz
3 – 7 Ambicki Maciej
4 – 7 Biały Marcin – Vogel Bartosz
5 – 7 Vogel Bartosz – Ambicki Michał
5 – 8 Węgrzyn Marek
5 – 9 Popek Damian
5 – 10 Popek Damian

Mecz o 3 miejsce

INTERQ – IWONICZANKA 9 – 2 (5:0, 4:2)
1 – 0 Zacharski Mariusz
2 – 0 Zacharski Mariusz
3 – 0 Zadylak Piotr
4 – 0 Brejta Dariusz – Ciepły Damian
5 – 0 Brejta Dariusz
5 – 1 Milczanowski Bartosz
6 – 1 Zadylak Piotr – Brejta Dariusz
7 – 1 Maślak Krystian – Wołoszczak Marcin
8 – 1 Brejta Dariusz
9 – 1 Zacharski Mariusz
9 – 2 Maślak Dawid

Mecz o 5 miejsce

AZS PWSZ SANOK – WULKANEX 7 – 5 (4:1, 3:4)
1 – 0 Sawicki Radosław
1 – 1 Dzija Bartek
2 – 1 Sawicki Radosław – Popiel Hubert
3 – 1 Popiel Hubert
4 – 1 Bielec Maciek
4 – 2 Kudła Grzegorz
5 – 2 Sawiki Radosław – Popiel Hubert
6 – 2 Januszczak Rafał – Popiel Hubert
6 – 3 Kudła Grzegorz
6 – 4 Kudła Grzegorz
6 – 5 Radożycki Robert
7 – 5 Sawicki Radosław

Mecz o 7 miejsce

EL-BUD – EXTREME TEAM 9 – 14 (4:8, 5:6)
0 – 1 Kadubiec Krzysztof
0 – 2 Skalko Mariusz
0 – 3 Stabryła Mateusz – Cybuch Marcin
1 – 3 Krystyński Damian – Sobkowicz Damian
1 – 4 Stabryła Mateusz
2 – 4 Sobkowicz Damian
2 – 5 Jaklik Konrad
3 – 5 Hydzik Damian – Krystyński Damian
3 – 6 Kadybiec Krzysztof – Cybuch Marcin
3 – 7 Cybuch Marcin – Jaklik Konrad
3 – 8 Cybuch Marcin – Jaklik Konrad
4 – 8 Hydzik Damian
5 – 8 Stec Piotr
5 – 9 Stabryła Mateusz – Kadubiec Krzysztof
5 – 10 Stabryła Mateusz
5 – 11 Kadubiec Krzysztof
6 – 11 Hydzik Damian
7 – 11 Sobkowicz Damian
7 – 12 Kadubiec Krzysztof
7 – 13 Stabryła Mateusz
8 – 13 Hydzik Damian
8 – 14 Skalko Mariusz
9 – 14 Hydzik Damian

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."