4 i 5 listopada: Imprezowo w klubie PaniK – ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ!

27-10-2011

SANOK: Zapraszamy do Klubu PANI K na muzyczną podróż dookoła świata z DJ’em BUGI oraz Koncert BAD LIGHT DISTRICT w Klubie PANI K – Zapraszamy także do udziału w konkursach.

DJ BUGI

4.11.2011 (piątek) o godz: 22.00
wstęp: 5 zł

Muzyczna podróż dookoła globu. DJ BUGI od wielu lat prezentuje etniczne brzmienia w klubach w Polsce i nie tylko. W swoich setach gratradycyjne taneczne rytmy z całego świata – od Afryki, przez Brazylię,Kolumbię, Jamajkę, Indie, aż po Bałkany z małymi wypadami w inne rejony.

WYGRAJ 2 PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA KONCERT!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „DJ BUGI” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 3 listopada (czwartek) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

Bad Light District

05.11.2011, godz. 21.00

Wstęp: 10 zł

Bad Light District

to projekt powołany do życia w 2007 roku przez Michała Smolickiego, na co dzień perkusisty krakowskiej grupy New York Crasnals. W maju 2009 roku nakładem Ampersand Records ukazuje się debiutancki album ‘Simplifications’ skomponowany oraz nagrany w całości przez Michała, przy gościnnym udziale wokalnym Jacka Smolickiego oraz Marcina Białoty (obaj New York Crasnals). Piosenki z płyty z marszu trafiają na playlisty ogólnopolskich stacji radiowych – a singlowy ‘Street Of Frozen Phantoms’ trafia na Listę Przebojów Programu Trzeciego, w którym to album stał się także płytą tygodnia. ‘Simplifications’ zbiera także znakomite recenzje w ogólnopolskiej prasie muzycznej (m.in. Machina, Pulp, Teraz Rock). Jesienią 2009 roku do projektu dołącza drugi gitarzysta Jacek Dąbrowski dopełniając koncertowy skład Bad Light District. Ukoronowaniem udanego roku 2009 była nominacja w kategorii Odkrycie Roku miesięcznika Pulp oraz wyróżnienie w rocznym podsumowaniu krakowskiej Gazety Wyborczej.
Na początku 2010 roku formuje się nowy skład koncertowy BLD z Łukaszem Lembasem (Tele) na basie i Maciejem Pietrzykiem (10000 Szelek) na perkusji.

WYGRAJ 1 PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KONCERT!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do KLUBU PANI K należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „BAD LIGHT DOSTRICT” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.
10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do 4 listopada (piątek) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.