Jesienna ofensywa Thy Disease

30-09-2011

SANOK. Po udanych koncertach Thy Disease w ramach trasy „Contaminated Summer Tour 2011″ i krótkiej przerwie wakacyjnej, przyszedł czas na drugą turę i serię ostatnich występów promujących w Polsce album „Anshur Za”.

Na przełomie września i października Thy Disease wystąpi w kilku miastach Polski południowej w towarzystwie zespołów Dr. Zoybergh, Cryptic oraz grup lokalnych.

Oprócz tego będziemy też mogli zobaczyć Thy Disease na II edycji festiwalu „Krushfest” w Jaśle. Thy Disease będzie dzielić scenę z takimi zespołami jak Closterkeller, łotewskim folk vikingowym metalowym Skyforger oraz gospodarzami imprezy Krusher i kilkoma innymi grupami.

Znane są już daty zaległej trasy po bloku wschodnim, która odbędzie się jednak w dwóch częściach. Pierwsza z nich rozpocznie się 4 listopada we Lwowie i zakończy 12 listopada koncertem w Grodnie.

„Eastern Conquest Tour 2011 part 1″ to 8 koncertów, które Thy Disease zagra wspólnie z Christ Agony odwiedzając takie państwa jak Ukraina, Mołdawia i Białoruś. Druga cześć trasy odbędzie się dopiero na wiosnę 2012 roku i obejmie koncerty m.in. w Rosji, Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Natomiast pod koniec roku zaplanowana jest europejska trasa w której Thy Disease weźmie udział od 17 listopada do 11 grudnia odwiedzając głównie Europę środkową. Więcej szczegółów ma być znanych już wkrótce. Zespół pracuje już nad nowym materiałem. Na razie wiadomo, że trafi na niego dziewięć utworów autorskich oraz trzy bonus tracki. Na początku października grupa ma zamiar wejść do studia Creative Music aby zarejestrować wszystkie ślady na swój pierwszy album w nowym składzie.

Po zmianach zespół tworzą:
- Yanuary (gitara),
- Sirius (wokal),
- Brovar (gitara),
- Novy (bas),
- Paweł „Paul” Jaroszewicz (perkusja),
- VX – The Mind Ripper (klawisze).

30.09.11 SANOK/„Rudera”
Start: 19:00
Bilety: 12 PLN (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.