Kibicował i spożywał alkohol!

04-04-2011

Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec mężczyzny, który spożywał alkohol na trybunach w trakcie meczu piłki nożnej w miejscowości Nowosielce. Okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj około godziny 16:30 podczas rozgrywek piłkarskich pomiędzy „ Szarotka” Nowosielce, a „ Bukowianka” Bukowsko policjanci interweniowali w sprawie spożywania alkoholu na trybunach. Służby porządkowe przekazały funkcjonariuszom mężczyznę, który w trakcie meczu ostentacyjne pił piwo. Nie reagował na wydawane polecenia, nie chciał też opuścić stadionu.

Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Bukowsko. Mężczyzna ponadto był osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Sanoku. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu doprowadzenia do sądu.

31-latek odpowie również za łamanie przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Za spożywanie alkoholu wbrew zakazom grozi kara grzywny.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.