Kontuzja Pawła Wilczewskiego. Stal Sanok szuka bramkarza

SANOK. Sobotnia porażka w lidze z zespołem Orlęta Radzyń Podlaski (1:0) to początek pechowych dni jakie dotknęły ekipę Stali Sanok. Podczas poniedziałkowego treningu kontuzji kręgosłupa doznał nasz bramkarz Paweł Wilczewski. Sanocki golkiper w jesiennej rundzie najprawdopodobniej już nie zagra.

– Paweł podczas treningu, zderzył się z Kamilem Kruszyńskim
– informuje Józef Konieczny, prezes Stali Sanok.

Obecnie pierwszy bramkarz Stali Sanok przebywa w szpitalu. Wczoraj przeszedł szczegółowe badania. O tym jak długa czeka go przerwa z piłką zadecydują wyniki.
– Prawdopodobnie Pawła Wilczewskiego nie zobaczymy w rundzie jesiennej na boisku. Czeka go bowiem minimum miesięczna przerwa – kontynuuje sternik Stali.

Do końca rundy pozostaje jeszcze 5 spotkań. Kto w tych spotkaniach będzie strzegł bramki Stali? Jest Adam Florek, a także juniorzy Konrad Wróbel oraz Jakub Ryniak.
– Czynimy starania w pozyskaniu bramkarza, w trakcie sezonu jest to jednak bardzo trudne – kwituje Józef Konieczny.

Do końca rundy jesiennej pozostało 5 kolejek. Sanoczanie po 10 meczach, z dorobkiem 13 punktów zajmują 12 miejsce w lidze.

Kolejka 11 – 15 października, godz. 15:00