REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania Alicji Wosik

Szanowni Wyborcy!

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy oddali na mnie głos w wyborach parlamentarnych. Swoje gorące podziękowania kieruję także do tych, którzy bezpośrednio wsparli moją kampanię wyborczą. Dobry wynik – 3332 głosy – to wyraz Waszego zaangażowania i zaufania, za które jestem bardzo wdzięczna.

Wprawdzie nie przekłada się to na mandat poselski, ale jest dla mnie ogromną zachętą do dalszej pracy publicznej i społecznej na rzecz Podkarpacia i jego mieszkańców.

Wynik PSL w naszym okręgu  – blisko 13% głosów – potwierdza, że nasze ugrupowanie, jego praca w rządzie i samorządzie zyskuje wśród Państwa coraz większe uznanie , za co bardzo dziękujemy. Szkoda, że – mimo naszych apeli – nie udało się przekonać mieszkańców Sanoka i Ziemi Sanockiej, by skupili się wokół tej jednej kandydatury, bo właśnie PSL był najbliższy zdobycia mandatu poselskiego dla naszej Małej Ojczyzny. W ten sposób po raz kolejny nasz słabo zaludniony zakątek Polski przegrał z większymi ośrodkami jak Przemyśl czy Krosno. Niech to będzie lekcją demokracji dla wszystkich, a dla PSL zachętą do jeszcze skuteczniejszych, codziennych działań dla naszej Małej Ojczyzny, które ludowcy podejmują nieprzerwanie od 116 lat.

Z pozdrowieniami
Alicja Wosik

12-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)