Małgorzata Dachnowicz – bezpartyjny kandydat do Senatu RP ( VIDEO )

03-10-2011

Szanowni Państwo,

9 października dokonacie wyboru nowych Posłów i Senatorów RP. Wyboru tego dokonają zarówno Ci wyborcy którzy pójdą do urn i zagłosują na swoich faworytów, jak też Ci, którzy zostaną w domu. Nie głosując, oddają pole tym, którzy wiedzą na kogo głosować. Uniemożliwiając jednocześnie wybór nowych, mniej znanych kandydatów. Zachęcamy więc do pójścia do urn i zagłosowania w wyborach do Sejmu na kandydata zgodnie ze swoimi partyjnymi preferencjami.


W wyborach do Senatu namawiamy do postawienia na kandydata pozapartyjnego. Kandydata, który jeśli obdarzycie go zaufaniem i będzie wybranym Senatorem RP cały swój czas, energię i siły poświęci należytemu sprawowaniu funkcji Senatora, zrezygnuje z dotychczasowej pracy zawodowej i będzie dostępny dla Tych, którzy obdarzyli go zaufaniem. Nasi główni kontrkandydaci już dziś deklarują, że nie będą Senatorami zawodowymi domniemywać można, że obecny zawód jest bardziej dla nich intratny niż posada Senatora zawodowego. Wyborcy obawiają się, że będą Senatorami tyko w Warszawie a tu w okręgu spotkać ich będzie można częściej na sali operacyjnej lub w sądzie, niż wśród ludzi, którzy ich wybrali. Nasz kandydat, nie będzie objęty żadną partyjną dyscypliną podczas głosowań; będzie zależny jedynie od Was Wyborców i Was reprezentował, nie zaś żadną partyjną centralę. Sprawowanie funkcji publicznej to powaga i odpowiedzialność wobec Wyborców. Nie zabraknie jej naszemu kandydatowi, tak jak zabrakło kontrkandydatom, którzy będąc obdarzeni przez Wyborców zaufaniem i wybrani niespełna rok temu na funkcję Radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego szukają obecnie nowej przestrzeni dla siebie w Parlamencie.

Zachęcamy, postawcie na kandydata nr 1, na Małgorzatę Dachnowicz, która dzisiaj dla bardzo wielu wyborców jest czarnym koniem w wyborach do Senatu.

Artykuł sponsorowany.