REKLAMA

Nietrzeźwy 48-latek uratowany przez policję!

LUTOWISKA. Wczoraj wieczorem w Lutowiskach temperatura powietrza spadła do -5°C. Policjanci pełniący służbę zauważyli mężczyznę przebywającego na przystanku autobusowym. Z jego wypowiedzi wynikało, że czeka na autobus do Rzeszowa.

 

Funkcjonariusze ustalili jednak, że o tej porze z Lutowisk nie jedzie już żaden autobus, a mężczyzna jest osoba bezdomną i znajduje się w stanie nietrzeźwości – w wydychanym powietrzu miał 1,39 promila alkoholu. Policjanci przewieźli 48-letniego mężczyznę do izby wytrzeźwień.

Chociaż w Bieszczadach nie ma jeszcze śniegu to jednak temperatury zdecydowanie się obniżyły. Policja apeluje! Nie bądźmy obojętni wobec osób leżących na poboczach drogi, skwerach czy przystankach. Zwracajmy również uwagę na osoby, których zachowanie wskazuje, że mogą się znajdować w stanie nietrzeźwości. Policjanci liczą na pomoc z Państwa strony – jeden telefon może uratować człowieka przed zamarznięciem.

KPP Ustrzyki Dolne

 

22-11-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.