REKLAMA

Nowy zarząd PZŁS

SANOK. W dniu 5 października 2011 r. w Sanoku odbyło się Walne Zebranie Podkarpackiego Okręgowego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Wrotkarstwa. W Zebraniu uczestniczyło 21 delegatów.

 

Centralne władze Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego reprezentowali Marek Drwięga - członek Zarządu oraz Romuald Kaszubowicz – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej PZŁS, Urząd Miasta – Dyrektor MOSiR Damian Delekta.

Podsumowano 4 – letnią działalność Okręgu, naniesiono poprawki do statutu, przyjęto Program Działania na następną kadencję oraz wybrano nowe władze.

W okręgu działało 5 klubów, w tym: 3 szkolne UKS, l UKS MOSiR prowadzący sekcję short tracku i SKŁ Górnik z 2 sekcjami: łyżwiarstwo szybkie i wrotkarstwo.

W sprawozdaniu przedstawiono najważniejsze działania i osiągnięcia.

W okresie kadencji zorganizowano wiele imprez mistrzowskich krajowych i klasyfikacyjnych dla dzieci na torze w Sanoku oraz międzynarodowe na sanockiej Arenie.

Kluby zanotowały bardzo dobre wyniki. Maciej Biega startował na XXI Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver oraz na Mistrzostwach Świata w Sprincie w Obihiro w Japonii, a Robert Kustra na Mistrzostwach Świata na Dystansach w Nagano.

Najlepsi zawodnicy startowali w Pucharze Świata oraz zawodach międzynarodowych w łyżwiarstwie szybkim i short tracku.

Bardzo dobrze spisywali się juniorzy i młodzicy. Wielokrotnie reprezentowali Polskę na zawodach międzynarodowych, Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim i short tracku.

Zdobyto łącznie 158 medali w Mistrzostwach Polski Seniorów, Juniorów i Młodzików.

Do nowego Zarządu zostali wybrani:
Romuald Kaszubowicz Prezes Zarządu
Damian Delekta V -ce Prezes
Jarosław Adamczuk V -ce Prezes
Tadeusz Mleczko V -ce Prezes
Jan Mazur Sekretarz
Henryk Kozimor Skarbnik
Piotr Lisowski Członek
Roman Pawłowski Członek
Grzegorz Wysocki Członek

Komisję Rewizyjną wybrano w składzie:
Barbara Koźma Przewodnicząca
Piotr Kobylakiewicz Z-ca Przewodniczącego
Robert Kustra Sekretarz

Nowy prezes serdecznie dziękuje za wsparcie dla tej dyscypliny sportu ze strony Urzędu Miasta w Sanoku i Burmistrza Miasta Sanoka Wojciecha Blecharczyka i liczy na dalszą, współpracę oraz wsparcie.

Tadeusz Mleczko

10-10-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.