JUTRO: Oddaj krew! Podkarpackie Bractwo Motocyklowe będzie prezentowało swoje motocykle

15-07-2011

SANOK. Oddział Terenowy RCKK Sanok, 16 lipca przeprowadzi akcję pobierania krwi. W godzinach 8.00-13.00 w Urzędzie Miasta w Sanoku będzie można oddać krew, która zostanie przeznaczona dla chorych leczonych w SP ZOZ Sanok.

Niniejszą akcję wspiera także Podkarpackie Bractwo Motocyklowe, które na miejskim Rynku w Sanoku o godz. 11.00 będzie prezentowało swoje motocykle.

Po publikacji informacji na niniejszy temat otrzymaliśmy wiadomość e-mail od Pawła.

Bardzo zależy mi osobiście i mojej rodzinie na powodzeniu tej akcji. Mój Tato miał wypadek 21.06.11 bieżącego roku. Samochód osobowy, podczas manewru wyprzedzania uderzyła w tylne koło ciągnika jakim jechał Tato, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia ciągnik, który był bez kabiny uległ wywróceniu .

Tato z ciężkimi urazami, min. głowy został przewieziony do szpitala w Sanoku i przebywa obecnie na Oddziale Intensywnej Terapii. Tato jest już od ponad dwóch tygodni nieprzytomny a jego stan jest ciężki. Do tej pory otrzymał ponad 5 litrów krwi i cały czas co kilka dni ją otrzymuje dla wzmocnienia organizmu. Jest to niezwykły, bezcenny dar, który ratuje życie.

Nie otrzymamy za to zapłaty, ale wspaniałe uczucie, że dzięki naszej krwi ratujemy innemu człowiekowi życie. Tym człowiekiem może być tato, mama, siostra, brat, ciocia, wujek, kolega, koleżanka, itd.

Każdy z nas może się znaleźć w sytuacji kiedy będzie tego daru potrzebował.

Paweł

foto: RCKK Rzeszów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.