Odpowie za uszkodzenie mienia

29-11-2011

SANOK. 29-letni mieszkaniec województwa pomorskiego odpowie za uszkodzenie dystrybutora z płynem do spryskiwacza. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany. Incydent został zarejestrowany przez monitoring. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.


Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę tuż po północy, na stacji paliw na ulicy Mickiewicza w Sanoku. Pracownicy stacji na monitoringu zauważyli, jak nieznany mężczyzna uszkadza dystrybutor z płynem do spryskiwacza. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 1500 złotych. Obsługa stacji natychmiast wezwała ochronę, która ujęła sprawcę uszkodzenia mienia i przekazała przybyłym na miejsce policjantom.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny, którym okazał się 29-letni mieszkaniec województwa pomorskiego. W chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawca usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do tego czynu i chce dobrowolnie poddać się karze.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

Tagi: ,

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.