Wypadek na trasie Sanok – Zagórz. Pięć osób zostało rannych (ZDJĘCIA)

SANOK. Policjanci pracowali na ul. Lipińskiego w Sanoku (droga krajowa nr 84). Doszło tam do wypadku, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Pięć osób zostało rannych. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana, po godz. 17.00 ruch został przywrócony.Do wypadku doszło na ul. Lipińskiego w Sanoku, a więc na odcinku drogi krajowej nr 84 prowadzącej z Sanoka do Krościenka. Jak ustalili policjanci, kierujący busem najechał na tył skręcającego w lewo Renault.

Siłą uderzenia renault zostało wypchnięte na przeciwny pas i uderzyło w jadącego z przeciwnej strony volkswagena. Do szpitala przewieziono pięć osób – czworo podróżujących renaultem i pasażerkę volkswagena.

Nikt z piętnastu osób podróżujących busem nie doznał obrażeń. Pasażerowie tego pojazdu, który jechał z Leska do Krakowa przesiedli się do innego samochodu podstawionego przez przewoźnika i udali się w dalszą podróż. KWP

Miałem Wypadek

Tagi: ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."