Pijani młodzieńcy próbowali włamać się do sklepu komputerowego

SANOK. Wspólne działania sanockich policjantów i funkcjonariuszy straży granicznej doprowadziły do udaremnienia włamanie do sklepu komputerowego. Sprawcami okazali się dwaj młodzi mieszkańcy powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia byli pijani.

Wczoraj w nocy, około godz. 1 na ulicy Podgórze w Sanoku funkcjonariusze straży granicznej podjęli interwencje wobec dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu kamieni wybili szybę w sklepie komputerowym. Mężczyźni na widok funkcjonariuszy zaczęli uciekać. Strażnicy zatrzymali jednego z nich, drugi ze sprawców natomiast wpadł w ręce policyjnego patrolu, który przybył na miejsce zdarzenia.

W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. W organizmie 20-latka stwierdzono blisko 2,5 promila alkoholu. Natomiast 18-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Obydwaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Za usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."