Pijany 23-letni mieszkaniec Zagórza usiłował oszukać policjantów!

POWIAT LESKi. Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał 23-letni mieszkaniec Zagórza zatrzymany wczoraj przez policjantów do kontroli drogowej. Młody mężczyzna zapewne w celu uniknięcia odpowiedzialności na oczach policjantów przesiadł się z fotela kierowcy na tylne miejsca Volkswagena Passata, którego prowadził.

Policjanci zatrzymali Passata do kontroli w miejscowości Huzele, około godziny 19.20. Wcześniej dyżurny leskiej komendy otrzymał informację, że taki pojazd może prowadzić pijany kierowca. W samochodzie prócz kierowcy jechała jeszcze trójka pasażerów. Wszyscy byli nietrzeźwi: dwóch mężczyzn i kobieta mieli od 2,35 do 3,48 promila alkoholu.

Policjanci ustalili, że kierowca, któremu badanie alkomatem wykazało 1,97 promila alkoholu w organizmie nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, posiada też zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów wydany przez sąd, do którego po wczorajszym zatrzymaniu trafi ponownie.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."