PODKARPACIE. Podsumowanie akcji „Znicz”- 4 osoby poniosły śmierć, 37 zostało rannych, policja zatrzymała 89 pijanych kierowców!

PODKARPACIE. Ponad tysiąc policjantów pracowało na podkarpackich drogach podczas zakończonej wczoraj akcji „Znicz”. W tym roku akcja była wyjątkowo długa, rozpoczęła się w piątek, 28 października i objęła kolejnych 5 dni.

 

Doszło do 29 wypadków, w których śmierć poniosły 4 osoby, 37 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 89 pijanych kierowców. Ruch odbywał się płynnie, policjanci błyskawicznie reagowali na tworzące się zatory ręcznie nim kierując.

Statystyka działań „Znicz 2011″

Statystyki akcji „Znicz” w latach ubiegłych

Policjanci podkreślali, że kierowcy jeździli ostrożnie i rozważnie, wykazywali się cierpliwością i uprzejmością wobec pieszych i innych kierujących. Mniej było przypadków brawury i lekceważenia przepisów. Niepokoi natomiast ciągle jazda po pijanemu, w tym roku na Podkarpaciu padnie najprawdopodobniej kolejny rekord jeśli idzie o nietrzeźwych zatrzymanych za kierownicą.

KWP

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."