Podsumowanie rozgrywek ligowych w których występowały zespoły z powiatu sanockiego

POWIAT SANOCKI. W minionym tygodniu zakończyły się rozgrywki piłkarskie w których występowały drużyny z powiatu sanockiego. Stal Sanok zajęła 4-tą lokatę w rozgrywkach III ligowych. Natomiast awans do wyższych klas zanotowali: Cosmos Nowotaniec (IV liga), Stal II Sanok (Klasa Okręgowa), Bukowianka Bukowska (Klasa A), LKS Czaszyn, Cosmos II Nowotaniec oraz Victoria Pakoszówka (Klasa B).

PODSUMOWANIE:

 
III LIGA LUBELSKO PODKARPACKA 

Spadek do III Ligi: Motor Lublin
Awans do II Ligi: Wisła Puławy
Spadek do IV Ligi: Bogdanka II Łęczna, Stal Mielec, Stal Poniatowa oraz Olender Sól.
Awans do III Ligi: Orlęta Radzyń Podlaski, Stal Kraśnik, Limblach Zaczernie oraz Strumyk Malawa 

POWIAT SANOCKI: 

STAL SANOK – 4 miejsce

>III LIGA LUBELSKO-PODKARPACKA


IV LIGA PODKARPACKA 

Spadek do IV Ligi: Stal Mielec
Awans do III Ligi: Limblach Zaczernie oraz Strumyk Malawa
Spadek do  „O” Klasy: Sokół Nisko, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Lechia Sędziszów Małopolski, MKS Kańczuga
Awans do IV Ligi: Czuwaj Przemyśl, Cosmos Nowotaniec, Resovia II Rzeszów, LZS Kantor Turbia, Igloopol Dębica


KLASA OKRĘGOWA GRUPA KROSNO  

Awans do IV Ligi: Cosmos Nowotaniec
Spadek do „A” Klasy: Wisłoka Nowy Żmigród, Piast Miejsce Piastowe, Rafineria II Czarni Jasło
Awans do „O” Klasy: Stal II Sanok, Start Rymanów, Kotwica Korczyna, Orzeł Bieździedza 

POWIAT SANOCKI: 

COSMOS NOWOTANIEC – 1 miejsce
GÓRNIK STRACHOCINA – 3 miejsce
PRZEŁOM BESKO – 5 miejsce
LKS PISAROWCE – 13 miejsce

>KLASA OKRĘGOWA – GRUPA KROSNO


KLASA  A  GRUPA KROSNO I 

Awans do „O” Klasy: Stal II Sanok, Start Rymanów
Spadek do „B” klasy: Orzeł Bażanówka, Górnik Grabownica Starzeńska 
Awans do „A” klasy: Bukowianka Bukowsko, ULKS Grabówka 

POWIAT SANOCKI: 

STAL II SANOK – 1 miejsce
ORION PIELNIA – 6 miejsce
SANBUD DŁUGIE – 9 miejsce
LZS ZARSZYN  – 12 miejsce
ORZEŁ BAŻANÓWKA – 13 miejsce

>KLASA A – GRUPA KROSNO I


KLASA B GRUPA KROSNO I 

Spadek do „B” Klasy: Orzeł Bażanówka, Górnik Grabownica Starzeńska
Awans do „A” Klasy : Bukowianka Bukowsko, ULKS Grabówka
Spadek do „C” Klasy: Otryt Lutowiska, Lotniarz Bezmiechowa, Drzewiarz Rzepedź.
Awans do „B” Klasy: LZS Czaszyn, Cosmos II Nowotaniec, Victoria Pakoszówka 

POWIAT SANOCKI: 

BUKOWIANKA BUKOWSKO  – 1 miejsce
SZAROTKA NOWOSIELCE – 4 miejsce
REMIX NIEBIESZCZANY – 5 miejsce
SOKÓŁ POBIEDNO – 6 miejsce
LKS TARNAWA – 9 miejsce
LKS PŁOWCE/STRÓŻE MAŁE – 10 miejsce
 

>KLASA B – GRUPA KROSNO I


 KlASA C KROSNO I 

Awans do „B” Klasy: LZS Czaszyn, Cosmos II Nowotaniec

POWIAT SANOCKI:

LKS CZASZYN  – 1 miejsce
COSMOS II NOWOTANIEC – 2 miejsce
JUVENTUS PORAŻ – 3 miejsce
ULKS CZERTEŻ – 5 miejsce
ORKAN MARKOWCE – 6 miejsce
OSŁAWA ZAGÓRZ – 8 miejsce
PODGÓRZE SROGÓW GÓRNY – 10 miejsce
GABRY ŁUKOWE – 12 miejsce
GRODZISKO TREPCZA – 13 miejsce
GROM SANOCZEK – 14 miejsce

>KLASA GRUPA C – GRUPA KROSNO I


KLASA C GRUPA KROSNO II

Awans do „B” Klasy: Victoria Pakoszówka, LZS Hłudno

POWIAT SANOCKI:

VICTORIA PAKOSZÓWKA – 1 miejsce
LKS ODRZECHOWA – 8 miejsce
TYRAWIA TYRAWA SOLNA – 13 miejsce

>KLASA C – GRUPA KROSNO II


Korzystając z okazji pragniemy podziękować kibicom oraz przedstawicielom klubów występujących w wyżej wymienionych rozgrywkach za wysyłanie drogą e-mailową wyników, zdjęć, składów a także krótkiego opisu spotkań w których uczestniczyły ich drużyny.

Liczymy na dalszą współpracę zarówno w okresie transferowym jak i w przyszłym sezonie.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."