Policja oraz Straż Graniczna wspólnie kontrolowała kierowców!

POWIAT SANOCKI. W piątek na terenie powiatu sanockiego funkcjonariusze Policji oraz Straży Granicznej w ramach akcji „Granica 2011″, kontrolowali kierowców poruszających się po drogach łączących Polskę z Ukrainą.

Działania trwały w godzinach 6  – 14 i wzięli w nich udział sanoccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Akcja miała na celu przede wszystkim ujawnienie oraz wyeliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie, a także naruszających przepisy dotyczące ochrony środowiska. Zwracano również uwagę na właściwe oświetlenie pojazdów oraz sprawdzano wymagane dokumenty i uprawnienia do kierowania pojazdami. 

 

W czasie wspólnych działań skontrolowano 29 pojazdów, 10 kierowców ukarano mandatami, 9 pouczono i  zatrzymano 1 dowód rejestracyjny z powodu niewłaściwego stanu technicznego samochodów.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."