Policja poszukuje świadków wypadku

SANOK. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 9 czerwca br. około godz. 10 w Sanoku. 82-letni pieszy został potrącony przez samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca br. około godz. 10 na ulicy Jagiellońskiej w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię.

Kierowca pojazdu zatrzymał się i doprowadził mężczyznę na pobliską zajezdnię autobusów, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. 82-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Policja szuka świadków powyższego zdarzenia. Osoby, które posiadają informacje na temat zaistniałego wypadku drogowego z udziałem pieszego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pok. 144 lub pod nr tel. 13 46 57 635 bądź 997.

KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."