Policja zatrzymała sprawców kradzieży elementów ciągnika

24-10-2011

POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci w ciągu pół godziny od zgłoszenia zatrzymali sprawców kradzieży elementów ciągnika. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie wartości 3200 zł. O kradzieży poinformowano Policję wczoraj przed południem.

Z jednej z posesji w miejscowości Wisłok Wielki zostały skradzione chłodnica i akumulator z ciągnika marki DT. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy z posterunku w Komańczy, o godz. 12.20 w miejscowości Szczawne złodzieje poruszający się fordem zostali zatrzymani.

Sprawcami kradzieży okazali się trzej mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 35, 38 i 57 lat, którzy tłumaczyli, że zabrali mienie pokrzywdzonego z powodu długów jakie miał on wobec nich w przeszłości.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy, natomiast pasażerowie byli pijani. Alkomat wskazał w ich organizmach kolejno 2 i 3 promile. Pokrzywdzony straty wycenił na 3200 zł. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 5.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.