Poszukiwania 15-latki z Warszawy

Sanocka Policja wspólnie z innymi służbami przez całą noc prowadziła poszukiwania 15-latki z Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że dziewczyna może przebywać w rejonie miejscowości Duszatyn – Komańcza. Nastolatka miała być w towarzystwie swojego 18-letniego chłopaka. Młodych ludzi odnaleziono na terenie powiatu leskiego. Są cali i zdrowi.

Wczoraj około godz. 17:30 dyżurny sanockiej Policji otrzymał telefonogram z komendy rejonowej w Warszawie o prowadzeniu sprawy poszukiwań osoby małoletniej. Z informacji wynikało, że dziewczyna może znajdować się w okolicach Komańczy. Nastolatka wysłała do matki sms-y, w których pisała, że może już nie wrócić do domu.

Natychmiast rozpoczęto akcje poszukiwawczą. Do działań zaangażowano funkcjonariuszy Policji, GOPR-u, Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania trwały całą noc. Sprawdzono tereny leśne, pobliskie miejscowości oraz miejsca noclegowe. Niestety podejmowane działania nie przyniosły rezultatów. Mimo to, nie przerwano poszukiwań.

Kolejne ustalenia wskazywały, że młodzi ludzie mogą przebywać w okolicach miejscowości Postołów na terenie powiatu leskiego. Około godz. 10. zostali odnalezieni w lesie na terenie miejscowości Weremień. Cali i zdrowi siedzieli przy ognisku.

KPP Sanok

Tagi: , ,

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."