Premier Donald Tusk powołał Małgorzatę Chomycz na funkcję wojewody podkarpackiego!

PODKARPACIE/SANOK. W dniu dzisiejszym potwierdziły się informacje z dnia 26 października, kiedy redakcje portali podkarpacie24 oraz esanok.pl poinformowały o tym, że Małgorzata Chomycz zrezygnuje z mandatu poselskiego i pozostanie na stanowisku wojewody podkarpackiego.

 

TREŚĆ ARTYKUŁU Z 26 PAŹDZIERNIKA 2011 ROKU

http://esanok.pl/2011/premier-donald-tusk-powolal-malgorzate-chomycz-na-funkcje-wojewody-podkarpackiego.html

Czy Małgorzata Chomycz będzie „nowym” Wojewodą Podkarpackim?

PODKARPACIE. Według nieoficjalnych ustaleń portalu podkarpacie24.pl najprawdopodobniej Małgorzata Chomycz zostanie oddelegowana na funkcję Wojewody Podkarpackiego. W związku z tym mandat poselski uzyska Tomasz Kulesza, który w wyborach parlamentarnych otrzymał 6 976 głosów.

Najprawdopodobniej Małgorzata Chomycz 8 listopada wraz ze wszystkimi posłami złoży ślubowanie, i po kilku tygodniach otrzyma nominację na stanowisko Wojewody Podkarpackiego.

W wyborach parlamentarnych Małgorzata Chomycz uzyskała 16 829 głosów w tym 2 901 w powiecie sanockim z listy Platformy Obywatelskiej w okręgu wyborczym nr 22.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."