Przesłuchania kandydatów do szkoły muzycznej!

SANOK. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sanoku zaprasza rodziców, którzy mają dzieci w wieku 6-13 lat wykazujące zainteresowanie muzyką (np. lubiące śpiewać, tańczyć, słuchać z zainteresowaniem muzyki, reagować na nią emocjonalnie itp.), aby przyprowadzić je do szkoły muzycznej w dniu 02-03 czerwca w godz. 14.00 – 18.00

Wówczas będzie można zdiagnozować ich zdolności i w rezultacie zaproponować jakąś formę rozwijania tych uzdolnień np. poprzez naukę gry na instrumencie w szkole muzycznej czy ognisku muzycznym (ilość miejsc w szkole muzycznej ograniczona, ale nie powinno to odstraszać od spróbowania swoich możliwości).

Być może znajdą się wśród przesłuchiwanych dzieci talenty na miarę akordeonisty Bartosza Głowackiego, gitarzystki Aleksandry Bodziak, pianisty Przemysława Pankiewicza, skrzypka Łukasza Brudka czy klarnecisty Grzegorza Wołczańskiego, czy innych naszych wspaniałych uczniów.

Drodzy Rodzice!
Warto pomyśleć o tym już teraz, bo czas przesłuchań blisko, aby nie przegapić okazji i nie żałować niewykorzystanej szansy !

Bliższe informacje uzyskacie Państwo w ogłoszeniu w Szkole Muzycznej lub pod numerem telefonu 13 46 453 15. Również dla starszej młodzieży – w wieku 14-16 lat, odbędzie się konkursowy egzamin wstępny do PSM II st. – w dniu 02.06 od godz. 08.30. Dokładne informacje i wymagania dla kandydatów – w Szkole Muzycznej.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."