Puchar Lata w badmintonie

SANOK. W minioną niedzielę 14 sierpnia w hali Zespołu Szkół nr 3 (dawne ZST) w Sanoku odbyły się kolejne zawody z cyklu o „Puchar Lata” tym razem w badmintonie zorganizowane przez MDK. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach „open” kobiet i mężczyzn.

 

Licznie zgromadzeni sympatycy tej dyscypliny mogli oglądać mecze na wysokim poziomie. W kategorii kobiet zwyciężyła Katarzyna Stefanowska pokonując w finale Ilonę Kulig w setach 2:0, trzecie miejsce zajęła Mariola Urban.

Natomiast w kategorii mężczyzn po raz kolejny klasę pokazał Daniel Długosz, który w finale pokonał Sylwestra Piecha 2:0, trzeci był Tomasz Szpara, który zwyciężył jednego z faworytów zawodów Macieja Podstawskiego.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i skromne upominki m.in. Starosty Sanockiego Sebastiana Niżnika, PGNiG w Sanoku i pani euro poseł Elżbiety Łukacijewskiej.

Organizatorzy dziękują dyrektorowi ZS nr 3 Krzysztofowi Futymie za udostępnienie hali i Maciejowi Podstawskiemu za pomoc w organizacji zawodów. Wszystko wskazuje na to, że od września rozpocznie się cykl turniejów w badmintonie Grand Prix o puchar dyrektora MDK.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."