Radio Internetowe Bieszczady.FM w TVP2!

SANOK/WARSZAWA. Już 27 września o 16:15 na antenie TVP2 kolejny odcinek „Poziomu 2.0”. Bohaterami programu będą członkowie Radia Internetowego Bieszczady.FM, które mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku!

Radio Internetowe Bieszczady.FM to projekt realizowany w ramach unijnego programu „Młodzież w działaniu”. W skład grupy wchodzą dziennikarze-hobbyści, programiści, promotorzy i organizatorzy. Radio skierowane jest do osób szukających alternatywy i zmęczonych obecnie panującymi trendami w mainstreamowych mediach.

Twórcy „Poziomu 2.0” natrafili na Radio Internetowe Bieszczady. FM dzięki internetowi. Wybrali je do kolejnego odcinka spośród kilkunastu innych stacji nadających w Polsce. Niedawno zjawili się w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku, gdzie mieści się radio, by sfilmować pracę młodych ludzi.

Premiera odcinka „Poziom 2.0” z Radiem Internetowym Bieszczady.FM już we wtorek o godz. 16:15 na antenie telewizyjnej Dwójki! Program prowadzony jest na żywo przez Janka Szlagowskiego, Karolinę Rogozińską, Weronikę Wawrzkowicz, Maćka Musiała oraz Justynę Dżbik.

Zapraszamy!

Tagi: , , ,

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."