Remonty dróg w Sanoku

SANOK. Już niedługo rozpocznie się przebudowa dwóch ulic miejskich Kluski i Okrzei. Środki na ten cel Miasto Sanok pozyskało z Programu Wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011″.

Powyższe ulice obsługują osiedla mieszkaniowe oraz zakłady produkcyjne i usługowe. Ulica Kluski jest bezpośrednio połączona z ulicą Lipińskiego, będącą w ciągu drogi krajowej nr 84. Dzięki 50% dofinansowaniu z tzw. „schetynówki” przebudowane i wyremontowane zostanie 300 metrów ulicy Kluski. Oprócz nowej nawierzchni drogowej, wymieniona zostanie tu kostka chodników i krawężniki.

Na ulicy Okrzei pracom modernizacyjnym zostanie poddany odcinek 360 metrów, na którego części uwzględniono poszerzenie drogi. Oprócz wymiany nawierzchni drogi i chodnika, wybudowane będzie tutaj odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej.

Realizacja inwestycji polepszy warunki ruchu pojazdów i pieszych oraz sprawne odprowadzanie wód opadowych.

Agnieszka Frączek

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."