SANOK: Nieszczęśliwy finał zabawy na skarpie. 12-letni chłopiec z obrażeniami głowy trafił do szpitala

SANOK. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj popołudniu w rejonie ulic Traugutta i Kamiennej w Sanoku. 12-letni chłopiec z obrażeniami głowy trafił do szpitala.


Wczoraj (22 bm.), przed godziną 15 dyżurny Policji został poinformowany o upadku małoletniego ze skarpy. Na miejscu policjanci zastali karetkę pogotowia, która zabrała 12-letniego chłopca do szpitala. Z relacji świadków wynikało, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas zabawy dzieci w rejonie skarpy. Chłopiec spadł uderzając się w głowę. Najprawdopodobniej z poszkodowanym byli jego rówieśnicy, którzy jednak uciekli z miejsca zdarzenia.

Policja apeluje – skarpy, pustostany, tereny budowy to miejsca, w których dzieci nie powinny się bawić. Rozmawiajmy z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku, przestrzegajmy je przed zagrożeniami jakie mogą napotkać.

Skarpa w okolicach ulicy Kamiennej w Sanoku

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."