Śmiertelne potrącenie pieszego w Załużu

01-05-2011

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 61-letni mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Poniósł śmierć na miejscu. Kierująca była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 2 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Załuż (powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Fiat 25-letnia mieszkanka powiatu sanockiego potrąciła 61-letniego mieszkańca Sanoka, który prawdopodobnie nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Kierującą przebadano na zawartość alkoholu. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku. Czynności w sprawie prowadzi Posterunek Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska.

Miałem Wypadek - Odszkodowania Sanok

Mając na uwadze wzmożony ruch pojazdów apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Natomiast bezpieczeństwo pieszych w porze wieczorowo-nocnej zwiększy umieszczenie elementów odblaskowych na odzieży wierzchniej.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.