Śmiertelny wypadek w Izdebkach

IZDEBKI/POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. 40-letni motocyklista mieszkaniec Strzyżowa  nie żyje. W Izdebkach jego motocykl zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Wczoraj około godz. 13 policjanci z Brzozowa przyjęli zgłoszenie o wypadku w Izdebkach. Przybyli na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że jeden z trzech motocyklistów jadących drogą w Izdebkach na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do  tego wypadku doszło bez udziału innych pojazdów, osób czy zwierząt.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady. Dokładny przebieg zdarzenia będzie wyjaśniany w toku prowadzonego postępowania.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą brzozowscy policjanci.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."