SP 4 Sanok mocne jak zawsze!

22-06-2011

O tym, że sanocki sport szkolny stoi na wysokim poziomie wiemy nie od dziś! Potwierdzili to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, biorący udział w różnych zawodach organizowanych w ramach rywalizacji międzyszkolnej na poziomie województwa, ale także kraju.

Czwarte miejsce w finale centralnym sztafet rozstawnych 4×100 wywalczyły: Anna Chorążak,.Kamila Rachwalska, Edyta Woźniak, Oliwia Zaniewicz, Daria Zimoń, wszystkie zawodniczki są uczennicami SP 4 w Sanoku.

W zmaganiach (14 bm.) wzięło udział 16 najlepszych drużyn w kraju (mistrzów województwa). Rywalizowano na stadionie Uniwersytetu Łódzkiego.

Pamiątkowe zdjęcie z Anitą Włodarczyk – Mistrzynią Świata w rzucie młotem. Stoją od lewej: Kamila Rachwalska, Daria Zimoń, Edyta Woźniak, Anita Włodarczyk, Oliwia Zaniewicz, Anna Chorążak


Sukces odnotowali także uczniowie klas młodszych. W kategorii klasy III i niżej, drużyna prowadzona przez Ryszarda Długosza oraz Bartłomieja Gregę zajęła II miejsce w Finale Wojewódzkim – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się z nami”.

W finale, który odbył się w Głogowie Młp. (17 bm.), wzięło udział 6 drużyn (zwycięzców rejonu).

1. SP Głogów Małopolski
2. SP 4 Sanok
3. Sp Wielkie Oczy

Na zdjęciu: opiekunowie – Bartłomiej Grega oraz Ryszard Długosz, rząd środkowy – Paweł Stańczak, Jakub Starościak, Aleksandra Chmiel, Diana Krupa, Karolina Lesiak, rząd dolny – Szymon Dobosz, Tomasz Matuszewski, Oliwia Sobczyk, Adrian Dąbrowiak, Natalia Pawińska

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.